separe viber+38345806223

Shitet nga: adi 14 Qer 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 25 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro
punojm edhe separe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim