Shesum Dyer per dhoma+38345421987 CMIMI NGA 60EURO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besim Sot 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesum dyer dhe dritare per krejt shtepin me qmime te ulta nga 60euro deri 120euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim