TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

Shitet nga: Ardian Dje 04:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Shërbimet : Për dasma
Japim me qera :
Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme ,
Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa,
Tavolina me mbulesa dhe pa mbulesa,
Tavoline dekoruese per qift.

Kontakto dhe rezervo :
Tel\Viber :
(+383) 049 81 71 81
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim