dyer 60euro

Shitet nga: Flamurii Sot 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Artanë
shes dyer e dritare viber +38345421986
prodhojm dyer dhe dritare per shtepi banesa ................shes dyr dhoma gjumi tavolina karrika separe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim