dyer ne zbritje viber +38345421986

Shitet nga: Flamurii Sot 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Artanë
dyer ne zbritje viber +38345421986 prodhojm dyer dhe dritare per shtepi banesa ................
shes dyr dhoma gjumi tavolina karrika separe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim