DYER PER DHOMA - 045460662

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Afrim Dje 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Artanë
Dyer per krejt shtepin dhe dritare punojm me krejt porosit me te gjitha ngjyrat e deshiruara nga ju,punojm dyr me qmime nga 60euro deri 110euro punojm dhe me porosi.
nr.045460662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim