Dyer të oborrit

Shitet nga: Ardian 20 Jan 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Artanë
Shesim dyrë të oborrit të ardhura nga jashtë vendit, janë me matrial të aluminit d.th.th nuk kanë koruzion(ndryshkje) për tërë jetën, jonë me garancion prej fabrikes, këtyre dyerve mundë të ju bëni hapje dhe me motorr, qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim