Frigorifer

Shitet nga: Edmond Qalliu 01 Dhj 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Gjatesia 195 cm
Gjeresia 103 cm
Shitet frigoriferi ne gjendje te mire pune. Berat/Albania
Cmimi i arsyeshem dhe i konsiderueshem.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0695326207.
Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim