Pajisjet e Kuzhinës Tregtare

Shitet nga: Allen Hu 17 Shk 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Kjo është Allen nga Kina, Guangzhou Sky-unioni Industrial Co, Ltd.We jemi prodhues në Kinë, dhe gjithashtu kanë kompaninë tonë tregtare. Ne bëjmë më shumë biznes në lidhje me eksportimin pajisje kuzhine komerciale.
Çdo mik që ka nevojë për pajisje kuzhine komerciale, ju jeni shumë të mirëpritur të diskutoni për biznesin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim