Blejme vetura me dhe pa dogan aksident defekt

Shitet nga: Vetura 18 Pri 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2018
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Tjetër
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 220
Blejme vetura me dhe pa dogan aksident defekt.Viber +38649118725
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim