SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

Shitet nga: Tenda Sot 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera
Japim me qera shatora karrika dhe tavolina shatorat jan me nxemje 045587719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim