Samsung Galaxy A5 2016 Gold

Shitet nga: Xheme 14 Qer 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy A5
Shes samsung galaxy a5 2016 ne gjendje te rregullt dhe i rujtun model europian, fotot origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim