Samsung Galaxy S6 & A5 2016 Gold

Shitet nga: Xheme Sot 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S6
Shes samsung galaxy s6 model europian ne gjendje te rregullt dhe i rujtun ngjyren golld, fotot origjinale te tij.
Dhe po ashtu shes edhe samsung galaxy a5 2016 model europian gold i rujtun me qmim 115 euro.

Ose nese i merrni te dyte me ni qmim me te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim