AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK LED XENON FULL RKS 2014

Shitet nga: -- Sot 06:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 000 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHITET VETURA AUDI A4 AUTOMATIK 2.0 TDI NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLT E REGJISTRUAR NE TARGA RKS ; POSEDON REGJISTRI
RRYPI DHAMZOR I NDRRUAR ME GARANCION
GARANTOJ PER QDO GJE, BARTJA TE PRONARI I RI PA PROBLEM , NUK ESHTE NE HIPOTEKE BANKARE OSE LLOJ GARANTUESI
MENJAQI I SERVISUM NE REFORM ME GARANCION
POSEDON :KM E GARANTUARA 210-MIJ KM

KLIMATRONIK
KOMANDA NE TIMON
NAVI
AUTOMATIK
LLED PARA DHE PAS
DRITAT BIXENON ME RROBOT
KARRIKAT ME NXEMJE
KONTROL DISTANCE
INTERJERIN S-LINE LEKUR
ESDI CARD 1 DHE 2
HALLOGENKA
INTERIERIN SHUM I PASTERT CREM
ABS AMBIENT I MBRENDSHEM KOMPLET LED
ESP
PASQYRET ME RRYME FUNKSIONALE DHE LEVIZESE
AIR BAG BRENDA KOMPLET VETURES
BORD KOMPJUTER
MBYLLJE QENDRORE ME MODUL
4 XHAMAT ELEKTRIK
XHAMAT ANTIFLEX KOMPLET VETURA
TIMON SERVO MULTIFUNKSIONAL
TIMON LEVIZES SIPAS NEVOJES
KOMANDA NE TIMON
RADIO CD
FELLNE TE BUKURA TE AUDIS
FILTRUES AJRI BRENDA VETURES
VITI I PRODHIMIT FUNDI 2013 MODEL 2014
MOTORR TECHNOLOGY
VETUREN MUND TA MERNI TA KONTRROLLONI TEK SERVISI I JUAJ I PREFERUAR GARANTOJ PER GJDO SEN TEK VETURA

PRESIM BLERS SERIOZ NE NR 044 725 888


TAG TAG TAG TAG TAG TAG

OPEL ASTRA VECTRA CORSA ZAFIRA INSIGNIA GOLF 3 4 5 6 7 AUDI A1 A2 A3 A4 A5 A6 VW PASSAT TOURAN BORA FOX POLO TIGUAN FORD FIAT RENAULT PEUGEOT BMW OPELL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim