BMW 525d

Shitet nga: Liri 26 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 351 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 525
Shitet BMW 525 Dizel. Viti prodhimit esht 2007. Makina gjindet jasht Kosoves dhe esht pa Dogan. Ne gjendje shum te mir.
Bej dhe ndrrim me Tokë ose Banes.
Per me shum, mund me kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim