BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 100-350

Shitet nga: Keli Dje 03:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 535
Blej gjitha llojet me regjistrim denime qe nuk i perdorni mir po vetem te jen me qmim tlir te gjitha llojet e veturave i paguaj prej 50-350 per vetura me qmim mat shtrejt mos shenoni pages a behet kesh dhe transporti gratis fotot i dergoni viber 044302074 +37744302074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim