Blejm gjitha llojet e veturav prej 100-500e

Shitet nga: Auto tregu alberti&liridoni 11 Qer 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 6 / BMW
Modeli: 645
Beljm gjitha llojet e veturave qe nuk ju duhen ose nuk i perdorni blejm vetura me denim qmimi pre50-300 nese keni vetura qe nuk ju duhen ose keni per ti shitur lajmrohuni per me shum info tel 044302074 dhe viber +38344302074 online 24h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim