Shea Bmw X1 viti 2013

Shitet nga: Drinor 05 Qer 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X1
Shes bmw x1 2013.. motorr 2.0/d x drive posedon lekur fellga xenon tempomat bignavigation senzora para dhe mbrapa i ardhur qe dy dit nga zvicra per me shum 049530805
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim