BMW X3 30d Xdrive FACELIFT -automatik

Shitet nga: Privat 06 Qer 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 321 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 700 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
Shitet vetura me prejardhje nga Zvicrra i regjistruar 1vit Rks dhe ka kto performaca:
•Motorri model i ri 3.0D xdrive me 231ps
•facelift vp.12.2006
•M-paket mrena& jasht
•interier i zi dhe lekure e zez
•Panoram komplet tavani
•navigacion,ekran tmadh,CD,Aux etj...
•220mi kilometra me Liber te servisit te garantuara
•karriga me nxemje dhe ftofje elektronike
•senzora parkingut para dhe mbrapa
•sistemin e aspuhav me zhurem Mpaket sport &confort
•dritat me lleda mbrapa dhe para ksenon
•tempomat & distanckontroll
•senzor per retrovizor & senzor t brisaqav
Etj etj
Vlen te ceket qe vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme teknike dhe gjithemon eshte servisuar me kohe dhe me rregull tek servisi i autorizuar e per kete e ka edhe libren e servisit
Nuk eshte hipotek perkthimi behet menjeher
VIBER : +383 49 257 471
Tel :045 469 968——————————————————————————————————————————————————————————————————————en.peugeot,me rcedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omeg a.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUyNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira ,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA PER KETO MAKINA: KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim