BMW X5 E53 3.0D X-DRIVE

Shitet nga: Gzim 14 Qer 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 277 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shes BMW X5 viti i prodhimit 2002
M-paket
X-drive 4x4
Karrikat lekur te zez me nxemje
Dritat Xenon bixenon Evox 2.0 + lled dhe angel eyes
Radio Android 9 inq me dvd
Vetura posedon modLight 2 per goodbye dhe welcome home
Motorri dhe menjaqi ne gjendje perfekte
Fellne 19 inq te veres + 17 inq te dimrit
Shiber
Webasto
Tempomat
Klim
Pasqyrja ne rikferc ulet per me pa kendin e ulet
Vetura i ka KM origjinale
Boj Ndrrim
Viber : +38344557652
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim