BMW X5

Shitet nga: Sami 30 Maj 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Automatik/tiptronik
7ulse
4x4
Lëkur
Navigacion profesional
Karrikat me ngrohje
Klime AC kater zonale
Fellne me goma te veres 20 coll
Fellne me goma te dimrit 18 coll
BiXenon
Sensor parkimi parpara dhe permas
Sensor dritave dhe shiut
Ulse sportive me te gjitha funksionet me memorie
Radio/ Cd Dvd charger
Airbag te shoferit dhe te pasagjreve
ESP
ABS
Xhama me hapje elektronike
Pasqyre elektronike
Servis i ndrrimit te vajit te motorit me te gjitha filterat eshte i kryer
Servisi i ndrrimit te vajit te menjaqit eshte i kryer
Liber te servisit
I posardhur nga Zvicra, regjistrimi i pare ne kosove eshte 25.12.2017
Me mundsi ndrrimi me ndonje vetur te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim