GOLF 6 1.6 nga Zvicra me dogane dhe homologim

Shitet nga: Fatmir Sot 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 284 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 700 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Golf 6 1.6 TDI
Importuar nga Zvicra me dogane dhe homologim.
Ne gjendje shume te mire
Me liber servisi nga Zvicrra
Km te garantuara 228.000
Automatik DSG 7 Shpejtesi
Bluetooth
...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim