GOLF 6 2.0 TDI nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Shitet nga: Fatmir Sot 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 358 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 700 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
GOLF 6 2.0 TDI 110 PS
Me dogane dhe homologim
Viti 2009
Highline
4 goma te reja Nexen
Disqe frena mrapa ATE te reja
Vaj Filtera te nderruar para 2mije km
Me liber servisi
Km 232.0000
Fellne alumini
Pulla ne timon
Bluetooth...

+38349603811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim