GOLF 6 Sapodoganuar nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Shitet nga: Fatmir Sot 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 284 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 700 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Golf 6

1.4 16v Benzine

Shpenzime shume te vogla dhe ekstra i lire ne mirembajtje.

Viti 28/12/2009

Importuar nga Zvicra me dogane, sigurim dhe homologim dhe rexhistrim nje vit.

Ne gjendje shume te mire teknike dhe optike!
Me liber servisi nga Zvicrra

Km te garantuara 162.000

Karrige me nxemje

Pastrues te dritave te perparme

Nderruesi manual

Klime

Ngjyre e zeze shume e ruajtur

Punon perfekt...

Cmimi: 7700 euro

Nr. mobil dhe viber
+38349603811
+38349391950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim