Golf 6

Shitet nga: Auto Sallon RAQI Sot 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 255 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
@Auto Salloni RAQI
Shitet Golf 6 Karavan
1.6 Dizel
Viti i prodhimit 2010
veq me dogan dhe homologim
Qmimi: 6.900 Euro
Tel:044777560,049677888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim