Kompresor klime

Shitet nga: Auto Pjesë LITI 22 Qer 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kompresor Klime per Volkswagen Opel Landrover Discovery, Mercedes C,E Hyunday gets, Toyota , Bmw3Peugeott Fiat Citroen Kia Renault Ford Te importuara nga Anglia, si dhe pranojm porosi per te gjitha llojet e veturav. Gjindemi ne Vragoli Fushë Kosovë.
Per Info: +38344849995, 049864860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim