• DEKOR , MOLER , FASADA , RENOVIME •

Shitet nga: Halil Dje 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.ZYRE, HOTELE. etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te gjitha punët e moleraj, kemi ekip profesional, bejm izolimet mobileve dyshemes me foli me te cilat pas lyrjes se baneses kthejm gjendje e me parshme, provoj pune 25 vjet punojm knaufin fasada LAMINAT. renovimin e tyre mun kontakto ne ket. Numri 044 313 951 Viber: +383 44 313 951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim