Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arev Sot 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Tenda dielli sipas porosus suaj..
Tenda klasike
Tenda dy anesore SATANA
Tenda perde
Tenda pvc per mbylljen e teracave ndaj shiut dhe bores
Tenda kepurdh.
Gjitha tendar punohen me be Austriak nga brendi SATLER i rezistueshem ndaj diellit dhe shiut ne 5 vite garancion
Gjindemi ne Greme/Ferizaj
Punojm ne tere teritorin e Kosoves..
Info :Tel&viber , watsapp +38344299441
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim