Shitet banesa 33m2 ne Fushe Kosove-Bresje

Shitet nga: Lokal Dje 02:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 33 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesa në Bresje Fushë-Kosovë Banesa gjendet ne Rr.Tahir Zemaj 50m larg nga Komuna e re dhe Qendra e Mjekesise familjare Fushë-Kosove,dhe 100m larg Shkolles fillore dhe te mesme.Banesa eshte ndertim i vjeter,me matje te vjetra eshte 33m2,ndersa me matje te banesave te reja eshte 48-50m2,gjithashtu ka edhe bodrumin. Banesa eshte ne katin e dyte shume e pershtatshme per banim ose per zyre(byro),posedon edhe bodrumin dhe dokumentacion te rregullt.
Çmimi:19.500€ i diskutueshem
Informata:049 157 113--049 445 711--044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim