Shitet banesa 81m2 në Fushë kosovë të Apollonia

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: IShqipe Agency Sot 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitët Banesa në:Fushë Kosovë afër kompleksit "Apollonia e vjetër"
Banesa është e mobiluar me hapsirë 81m2 e cila ndodhët në katin nr:2.ashensori është Funksional.
Është e ndërtuar nga kompania "Model sllovenia"
Banesa noterizohën të Noteri.
Kategorizohët më ketë rënditje:
2 Dhoma gjumi
Sallon me kuzhinë
Banjo
dhe Balkon.
Qmimi:45.000€ e mobiluar ndërsa e pa mobiluar qmimi i Diskutushëm
Numrat e kontaktit janë:
Viber/+37744 199-309
044/199-309 049/705-464
E-mail: ishqipe.agency@hotmail.com
Për të gjitha ofertat që janë në dispozicion nga Agjensioni jonë,informohuni përmes faqës në:Facebook
Agjensioni për Patundshmëri IShqipe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim