Tenda Ardi 049:306:493

Shitet nga: Tenda Ardi Sot 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE
TENDA ME DIMENZIONE TE NDRYSHME
KARRIKA ME MBULESA
KARRIKA PA MBULESA
TAVOLINA ME MBULESA
TAVOLINA PA MBULESA
TAVOLINA QIFTI
TENDAT POSEDOJNE EDHE NDRIQIM
TRANSPORTI MONTIMI GRATIS NE GJITHE KOSOVEN
PER INFO +383 49 306 493 +383 49 81 71 81 24h On
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim