Tenda Karrika Tavolina me qera 24h on 049:81:71:81

Shitet nga: Tenda Ardi Sot 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Tenda me qera me dimenzione te ndryshme montimi dhe transporit gratis ne gjith kosoven kontakto per rezervim 049-306-493 viber +383-49-81-71-81
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim