Bicikell

Shitet nga: Niti 29 Jan 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 225
Shes bicikllen te sa po ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir dhe shum e pershtatshme qmimi shum i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim