TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 24H ON 049 81 71 81

Shitet nga: Tenda Ardi Sot 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Tenda me qera me dimenzione te ndryshme montimi dhe transporit gratis ne gjith kosoven kontakto per rezervim 049-306-493 viber +383-49-81-71-81
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim