Bandash me goma per VW golf 7 tauran

Shitet nga: Mili Dje 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR   130 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasht me goma jan te hekne prej cedit WV kerrit 2015 bajn per golf 7 golf 6 golf 5 bajn per tauran kedi me goma te dimint 15 she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim