Shitet urgjent golldoni me kose dhe frez

Shitet nga: ... Dje 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet golldoni me kose dhe frez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim