VW T5 1.9TDI-2007

Shitet nga: Hasan Morina 21 Qer 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW T5
T5 i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte vp2007 1.9tdi per me shum info044178743
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim