VW T5 1.9TDI-2009 ME KLIM

Shitet nga: Hasan Morina Sot 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW T5
T5 i sapoa ardhur ne gjendje teper te mir shum i rujtun brenda si ashtu edhe jasht motorri1.9tdi vp2009 me klim etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim