Pjes per bmw e30 bmw f10 dhe minikuper

Shitet nga: Pjes 06 Tet 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 220
Pjes per bmw e30 bmw f10 dhe minikuper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim