Vetur e vogel per fmij

Shitet nga: Privat 14 Tet 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR

Viti: 2018
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 220
Ne gjendje shum te mir veq 1 muj e perdorun esht me rrym ka dhe Musik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim