DACIA SANDERO STEPWAY 2018 AUTOMATIK E AURDHUR-CH-

Shitet nga: Dacia Sot 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 292 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 900 EUR   8 800 EUR

Viti: 2018
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Dacia
Modeli: Sandero
✅Dacia Sandero Modeli Stepway
✅Motorri ; 1.0 Benzin Plus turbo
✅Marshi ; Automatik Tiptronik
📍Konsumi i kombinuar: 3.8 litra / 100km
🗓️Viti: 2018
📍Kilometra: 7000 KM (Shtate mi)
💵 (Ende ne garanci)

Full Opcione
1. Radio/CD/MP3/AUX/Bluetooth
2. Klima Trinike 2 Zonale
3. Xhama elektrik 4X
4. Stop & Start Ne semafora🚦
5. Timon ECO Drive Tempomat
6.Kamera parkimi
7 Leda para dhe pas

Vetura eshte e gatshme per cdo lloi prove ka goma te reja nga fabrika dhe ka servis te kryer total per ma shum kontakto

☎️Tel : 044494555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim