BMW 320 disel

Shitet nga: adem 28 Tet 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 185 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 220
shitet vetura ne gjendje shum te mir regjistrim i dyte ne rks i ardhur nga zvicrra 6 shpentsi gomat te veres dhe te dimrit dy par fellga ka tempomat per qdo info mund te kontaktoni edhe ne viber +38349398263
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim