BMW 3220 -03

Shitet nga: Rexha 02 Maj 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 220
Shes bmw e 39 520 d dizel
viti i prodhimit ; 2003
posedon ; klime , airbag , karrikat me nxemje , asc , si dhe shume e shume sende te tjera .
Eshte ne gjendje shume te rregullt dhe perfekte
Per mashum iformata kotakto ne numer telefonit 044 611 027 viber +386 049 611 027 ju mir presum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim