SHITET-NDRRIM MUNDESHEM

Shitet nga: XHEVDET 23 Sht 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 220
Shes veturen BMW 320 DIZELL
vetura eshte rexhestrim i par prej zvicrres
vetura eshte ne emrin tim personal dhe mundet te perkthehet menjeher
vetura posedon te xhitha serviset e kryera
3 QELSA LIBER SERVISI
Goma te reja fellga te bukura
senzora parkingu
per me shum info....
+37744611827
044611827
049611827izell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim