shitet bmw dhe ndrrohet

Shitet nga: enes 17 Pri 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 225
She's bmw ose ndrroj me x5 dhe jap disa pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim