BMW 730d F01 245Bhp me tabela/timon Anglez

Shitet nga: Muharremi Dje 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 351 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 7 / BMW
Modeli: 730
Shitet BMW 730d SE Auto ne gjendje fantastike si brenda edhe jashtë pa asnje defetk. Nuk ka nevoj per asnje cent investim shtesë dhe i ka të gjitha serviset e kryera. Ne viber/whatsapp 00447796113922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim