GOLF 7 2.0 TDI SAPO DOGANUAR 2013 LIBER SERVISIT

Shitet nga: Xxxx Sot 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 900 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Golf 7 2.0 TDI 2013 sapo doganuar dhe regjistruar rks vetura osht e ardhum nga gjermanija gjendje perfekte dhe kilometrat e garantume & liber servisit nuk ka nevoj as ni investim etj . ‭049470003‬ ☎️
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim