Banese 73.4(790€m²)+GARAZHA ME DEPO GRATIS

Shitet nga: valdet 14 Qer 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 73.4 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa në shitje - Arberi kompleksi banesor "ART INVEST"
– Banesat ndodhet në katin e 6 dhe garazha me depo ne -2 te kompleksit.
– Sipërfaqja e baneses është 73.4m² – Çmimi 790euro m².
Banesa ka:
– 1 sallon
– 2 dhomë gjumi
– kuzhinë
– banjo
– ballkon
– ashensor
– TV kabllovik
– internet
– nxemje qendrore vetanake
– roletat me rryme
Për më shumë kontaktoni në numrin e telefonit:
044372800.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim