Banese në lagje të spitalit afër Eulexit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: IShqipe Agency Dje 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Lagje e spitalit
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
Shitët banesa në lagje të spitalit afër"Eulexit" e cila ndodhët në një vënd ideal për banim.
Banesa është me hapsirë 83m2 e cila ndodhët në katin nr:4, i posedon 2 ashensorë.
Është e gatshme për banim në Korrik 2019.
Të gjitha dokumentacionët janë nê rregull me (Noter)
Kategorizohët me ketë rënditje:
Il Dhoma gjumi
Sallon me kuzhinë
Il Banjo
dhe Balkon.
Qmimi:59.000€
Numrat e kontaktit janë:
Viber/ +37744 199-309
044/199-309 049/705-464
E-mail:ishqipe.agency@hotmail.com
Për të gjitha ofertat e Agjensionit tonë informohuni,në faqën zyrtare të facebookit:
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim