Banese te Dukagjini Residence 70.62 m

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtin
Sipërfaqe: 70.60 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET banesa te Dukagjini Residence - #Prishtinë.
REF: B27/18/SH
Banesa 70.62 m2 – C4
- Kati 3

- Dhomë dite
- Kuzhinë
- Një dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon

Çmimi : 1000 € / m2

- Të gjitha banesat posedojnë garazha (Çmimi : 9000 €) dhe depo (Çmimi : 3000 €).
- Sipas planit dinamik, banesat pritet të jenë të gatshme në fund të vitit 2019.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim